Soutěže o ceny

!!! KDO RÁD VYHRÁVÁ A CESTUJE, TEN GOLD TYČINKY KUPUJE !!!

3.11.2020 – spouštíme SOUTĚŽE o 100 hodnotných cen: 

1. soutěž je již tradiční FB sdílení fotografie produktů – Gold tyčinek, vyfocených ve vaší oblíbené prodejně, na narozeninové oslavě, při grilovačce, na fotbale či při jiných událostech… 

Za A: Fotku společně s odpověďmi na 3 aktuální otázky – najdete na FB Gold tyčinky vždy ve výzvě k soutěži v daný měsíc:

Vložte do komentářů pod náš příspěvek na facebooku, který informuje o soutěži a v daném měsíci také o hlavním sponzorovi a sdílejte mezi své (kontakty) kamarády a známé. 

Za B: Dejte naší stránce Gold tyčinky – „To se mi líbí“ a veřejně sdílejte tento příspěvek. 

První 3 fotografie, které obdrží nejvíce “To se mí líbí” v daném měsíci vyhrají předem avizované ceny. 

*V každém měsíci lze do soutěže vložit pouze 1 soutěžní fotografií – bude-li tomu jinak, nebo nebudou-li vloženy zároveň 3 správné odpovědi na otázky – bude tento soutěžící ze hry vyřazen! FB soutěž bude v každém měsíci končit vždy k poslednímu dni o půlnoci. Výherci budou vždy vyhlašováni do 10 -tého dne následujícího měsíce a poté budou kontaktováni naší stránkou pro dohodu o předání výhry. Soutěž bude probíhat od listopadu 2020 do konce června 2021, tj. 8 měsíců a bude uděleno celkem 24 cen. 

2. soutěž: Na prodejnách u našich obchodních partnerů, (kteří se do soutěží zapojí – seznam zde) obdrží každý zákazník, který si zakoupí Gold tyčinky v ceně 100,-Kč a více hrací kartu/pohlednici, kde mu prodejce dá 1 razítko do vyznačeného pole za každých 100,- Kč utracených, ale pouze za nákup našich Gold tyčinek. – POZOR – je nutné si uchovat účtenky od nákupu tyčinek po celou dobu soutěže – pro možnost kontroly!! Po zaplnění všech vyznačených políček razítky bude soutěžícímu:

  1. vydán číslovaný slosovací lístek pro soutěž NA KAŽDÉ ZAPOJENÉ PRODEJNĚ o dárkový balíček v hodnotě 1000,- Kč (slosování proběhne v červnu 2021) a jednu bonusovou cenu – mohou se lišit na jednotlivých prodejnách – (bližší info o slosování na každé zapojené prodejně ) . Čím více nákupu Gold tyčinek, tím více razítek. Za každých 10 razítek na hrací kartě/ pohlednici = 1 slosovací lístek. Čím více slosovacích lístku, tím větší šance vyhrát!
  2. v den 100 letých oslav v Kopřivnici vydán slosovací lístek do hlavní soutěže. Za každou řádně označenou a správně vyplněnou hrací kartu/pohlednici, obdrží soutěžící 1 číslovaný slosovací lístek. Množství není omezeno – jen pro kontrolu může být vyžadováno doložení účtenek – ochrana proti podvodům!! 

A TO NEJLEPŠÍ NA KONEC – můžete se zúčastnit všech soutěží součastně a na stejnou kartu můžete vyhrát několikrát. Ani množství vyplněných hracích karet přihlášených do soutěží není omezen.

BONUSOVÉ CENY = (4 x pečená vepřová kýta s kostí): budou uděleny za:

1) námi vybranou 1 fotografii z facebookové soutěže za celou dobu jejího trvání – bude to fotografie, která podle nás nejoriginálněji propaguje naše GOLD TYČINKY, nebo je nejvtipnější, nejzajímavější či nejodvážnější… 

2) cena A: první hrací karta/pohlednice (její slosovací lístek), která bude tažena v HLAVNÍ SOUTĚŽI a bude opatřená platným poštovním razítkem – tzn. bude někomu zaslána poštou 

cena B: získá partnerská prodejna, která hrací kartu/pohlednici vydala

HLAVNÍ SOUTĚŽ – losování proběhne v rámci 100letých oslav dne 10.7.2021 v muzeu na Fojtství v Kopřivnici, na adrese: Záhumenní 1/25, 742 21 Kopřivnice v době od 9 – 18h. Více informací na www.goldtycinky.cz … 

Vyhrazujeme si právo na úpravu pravidel soutěži a změnu cen.

Seznam partnerských prodejen zapojených do soutěže – a další budou přibývat: 

Farma Menšík, Kunčice pod Ondřejníkem 10, Kunčice pod Ondřejníkem

Dobroty od farmářky, Karlovo náměstí 17, Třebíč

REGIO potraviny, Fryčovice 748, Frýdek – Místek 

Sýry BAČA – Salaš Hnojník (budka u cesty směr Třinec) 

Kavárna Café Carpe Diem – Ostravská 84/41, Hlučín 

Řeznictví Gold s.r.o., Riegrova 6, Nový Jičín 

Vinotéka U Radnice – PRVNÍ PŘÍBORSKÁ SÝRÁRNA, Nádražní 418, Příbor (bývalé hračkářství – v uličce pod náměstím) 

MEDOO zámecká medárna – Zámecká 3, Šilheřovice

U moudré kozy – farmářská prodejna, Národní tř.578, Město, Havířov

* otevírací doba závislá dle podmínek nařízených vládou ČR*

NĚKTERÉ Z HODNOTNÝCH CEN: 

4 x Pečená vepřová kýta 

2 x poukaz na masáž dle vlastního výběru v hodnotě 1.000,- Kč 

Dárkový poukaz na romantickou večeři pro dva 

Bečka piva 

Poukazy na bezplatnou dezinfekci vašeho bytu ozónem 

2 dárkové vstupenky do kina 

Speciální edice triček, vydaných ke 100 letému výročí Gold tyčinek 

Několik lahví vína a značkového alkoholu